Joomla ,

Про нас

Перегляди: 2272

За роки своєї діяльності Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації довів свою компетентність, об'єктивність і незалежність при виконанні робіт із забезпечення єдності вимірювань і оцінки відповідності вимогам стандартів.

ДП "Одесастандартметрологія" акредитовано в Системі УкрСЕПРО як орган, пріоритетним напрямом діяльності якого є стандартизація, сертифікація продукції, послуг та систем управління якістю, а також повірка та калібрування, державні випробування засобів вимірювальної техніки.

До складу підприємства входять випробувальні лабораторії харчової продукції, сировини і визначення вмісту радіонуклідів.

Наша компетентність у сфері послуг підтверджується сертифікованою системою управління якістю, яка відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001 (сертифікат № UA 2.035.540). Ми є лідером в Україні з вимірювань вологості зерна та продуктів його переробки.

Замовниками наших послуг є підприємства з різних регіонів України та зарубіжних країн. Стандартизація та сертифікація продукції стала предметом співпраці Центру з підприємствами Франції, Швеції, Швейцарії, Великобританії, В'єтнаму, Бразилії та багатьма іншими.

ДП "Одесастандартметрологія" співпрацює з компетентними, акредитованими в Україні та за кордоном органами з сертифікації, випробувальними лабораторіями.

ДП "Одесастандартметрологія" запрошує до співпраці підприємства та організації, що займаються виробництвом, експортом та імпортом продукції, наданням послуг. Ми гарантуємо надійне партнерство й забезпечення конфіденційності інформації, отриманої від клієнтів.

Обрати мову