Joomla ,

Сертифікація

Перегляди: 2508

Важливим механізмом забезпечення права громадян України на отримання якісних товарів і послуг є підтвердження їх відповідності вимогам національних стандартів, зокрема - процедура сертифікації в Державній системі УкрСЕПРО та оцінка відповідності технічним регламентам.

Сертифікація продукции продукції - це процедура підтвердження відповідності якісних характеристик, завдяки якій незалежна від виробника і споживача організація засвідчує документально, що продукція відповідає встановленим вимогам.

ДП "Одесастандартметрологія", як призначений і уповноважений орган з сертифікації продукції, сертифікує продукцію, що виробляється або ввозиться на територію України. 

На сьогоднішній день в Україні діє  перелік продукції, обов'язкової для сертифікації, , в тому випадку якщо товар, який ви імпортуєте або виробляєте є в цьому переліку, ви не зможете реалізовувати його на території України без сертифіката, який підтверджує його якість.

 

Поряд із сертифікацією в системі УкрСепро існує процедура оцінки відповідності технічним регламентам. На даний момент в Україні діє 45 технічних регламентів, ДП "Одесастандартметрологія" уповноважено на проведення робіт з 10 із них, детальніше тут..

Перелік надаваних послуг у сфері сертифікації:

Сертифікація будівельних матеріалів застосовується для захисту інтересів і здоров'я споживачів. Така сертифікація зводить до мінімуму ризик можливих проблем з навколишнім середовищем, в результаті використання неякісних будівельних матеріалів, а також гарантує безпеку і довговічність побудованих будівель.

 Сертифікація будівельної продукції


 ДП «Одесастандартметрологія» здійснює сертифікацію автосервісів  (СТО). Наявність подібного сертифіката є гарантією для клієнта в тому, що обслуговування проходить у відповідності з діючими стандартами і правилами. Підкреслимо, що вказана процедура сертифікації є повністю добровільною, отже, наявність подібного сертифіката свідчить не тільки про високий рівень сервісу, а і про турботу підприємства про свій імідж на ринку.

  Сертифікація послуг СТО


 Процедурасертифікації засобів розміщення  (готелі, бази відпочинку, ресторану) передбачає оцінку відповідності заявлених якісних показників, а також підтвердження кількості «зірок» того чи іншого готелю. Наявність сертифікату якості на послуги розміщення може стати одним з головних критеріїв вибору готелю для віддалених користувачів.

 Сертифікація послуг розміщення та харчування


 Процедура сертифікації харчової продукції передбачає процес перевірки якісних показників продукції компанією, незалежною від виробника, та документальне підтвердження норм, встановлених законодавством. Здійснюється незалежний відбір зразків продукції та їх дослідження в лабораторіях Підприємства. Сертифікат відповідності видається на підставі позитивних результатів, які підтверджуються протоколами випробувань продукції.

  Сертифікація харчової продукції


 

 Сертифікат якості промислової продукції підтверджує її якісні характеристики, передбачає в своїй основі процес доказу якості шляхом проведення лабораторних випробувань. Список випробувань і перелік документів, необхідних для проведення сертифікації промислової продукції ДП «Одесастандартметрологія», представлено посиланням нижче:

  Сертифікація промислової продукції


 ДП «Одесастандартметрологія» є призначеним та уповноваженим органом з сертифікації продукції та послуг в Державній системі сертифікації УкрСЕПРО та акредитований Національним агенством з акредитації України на проведення робіт з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів; аудитів та сертифікації систем управління; випробувань харчових продуктів та харчової сировини, парфумерно-косметичних, миючих засобів та тютюнових виробів, будівельної та промислової продукції. З повним переліком правовстановлюючих документів пропонуємо ознайомитися, перейшовши за посиланням:

Правові основи діяльності відділів у сфері сертифікації 


ДП "Одесастандартметрологія"  допоможе Вам заощадити час і кошти: провести сертифікацію в найкоротші терміни і без посередників.

Зі свого боку Ми гарантуємо Вам результат у стислі терміни, супровід клієнта, професійні консультації та привітне ставлення до всіх клієнтів.

Нагадуємо, що довіра споживача - ключ до успішного розвитку Вашого бізнесу, а сертифікат якості, виданий ДП "Одесастандартметрологія" - гарантія якості, підтверджена Державним Підприємством.

Ми раді співпрацювати з Вами!

Обрати мову