Joomla ,

Стандартизація та нормативне забезпечення

Перегляди: 1628

Стандартизація - це діяльність, спрямована на розробку і встановлення вимог, норм, правил, характеристик як обов'язкових для виконання, так і рекомендованих. Внаслідок широкого і багаторазового застосування таких вимог, правил, норм і характеристик ми зможемо досягти високого ступеня відповідності товарів (послуг, процесів) їх функціональному призначенню, а також домогтися усунення технічних бар'єрів у міжнародному товарообміні.

Стандартизація є актуальним питанням для економіки будь-якого підприємства. Успішна діяльність зі стандартизації багато в чому залежить від інформованості, системності та впорядкованості дій.

Відділ стандартизації та нормативного забезпечення ДП «Одессастандартметрорлогія» пропонує свої послуги за наступними напрямками:

 • Виготовлення офіційних копій стандартів України (ДСТУ), міждержавних стандартів (ГОСТ), державних класифікаторів (ДК);
 • Реєстрація технічних умов на продукцію;
 • Перевірка перед державною реєстрацією проектів технічних умов;
 • Роботи, пов'язані з агентською діяльністю (актуалізація, копіювання);
 • Інформаційне обслуговування фондів нормативних документів підприємств усіх форм власності;
 • Професійні консультації (постановка продукції на виробництво; розробка, оформлення, побудова технічних умов маркування продукції і т.д.);
 • Надання інформації за запитом замовників про конкретну продукцію, про виробника або власника ТУ, про дію ТУ, про продукцію, яка виготовляється певним підприємством (регіоном);
 • Проводимо оцінку технічного рівня і конкурентоспроможності продукції, яка розробляється і випускається в Україні.

ДП «Одесастандартметрологія» володіє великою бібліотекою державних стандартів (ДСТУ, ГОСТ, РСТ) і надає послуги з виготовлення їх офіційних копій, завірених голографічним елементом.

Копії національних стандартів України (ДСТУ) ви можете придбати за адресою: м Одеса, вул. Чорноморська, 10, або замовити послугу поштового відправлення в будь-який регіон України.

Фонд нормативної документації ДП "Одесастандартметрологія" один з перших в Україні за кількістю документів, що діють на території України і якістю їх обробки. Наша бібліотека стандартів існує з 1955 року.

Бібліотека державних стандартів постійно актуалізується і поповнюється новими документами, серед яких:

 • національні стандарти (ДСТУ, РСТ);
 • національні стандарти, гармонізовані з європейськими та міжнародними (ДСТУ ISO, ДСТУ IEC, ДСТУ EN, ДСТУ IDF, ДСТУ UN / ECE R, ГОСТ);
 • міждержавні стандарти (ГОСТ);
 • а також норми, рекомендації, правила, що встановлюють вимоги до всіх етапів життєвого циклу.

Високий професіоналізм співробітників ДП «Одесастандартметрологія» забезпечить якісне виконання Вашого замовлення. Ми готові співпрацювати з органами виконавчої влади, з підприємствами та організаціями з питань стандартизації для досягнення наступних цілей: забезпечення якості та безпеки життя і здоров'я людини, тварин, рослин, майна та охорони довкілля, створення умов для раціонального використання всіх видів ресурсів та відповідності об'єктів стандартизації своєму призначенню, сприяння усуненню технічних бар'єрів у торгівлі.

 

Контактна інформація:

Начальник відділу - Калиновська Вікторія Василівна
Телефон - (0482) 49-61-79

Обрати мову