Joomla ,

Затверджено технічні регламенти енергетичного маркування

Опубліковано: 06 червня 2017
Перегляди: 96

Всі кондиціонери,пилососи, побутові барабанні сушильні машини і телевізори в Україні реалізовуватимуть разом з енергетичними етикетками європейського зразка, які містять інформацію про клас енергетичної ефективності.

Такі заходи будуть здійснюватися в рамках виконання взятих Україною зобов'язань відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Передбачається, що постачальники і розповсюджувачі цього побутового обладнання будуть зобов'язані включати інформацію про клас енергоефективності продукції в рекламні матеріали.

Впровадження системи енергетичного маркування направлено на:

  • забезпечення ефективного споживання енергоресурсів при використанні кондиціонерів і телевізорів;
  • підвищення рівня конкурентоспроможності вітчизняних виробників кондиціонерів і телевізорів на внутрішньому і міжнародному ринках;
  • недопущення на ринок України неефективного обладнання.

Технічні регламенти енергетичного маркування телевізорів і кондиціонерів повітря затверджені постановою Кабміну від 24 та 31 травня 2017року.

Постанова КМУ від 24.05.2017 р. N 359 "Про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування телевізорів"

Постанова КМУ від 24.05.2017 р. N 360 "Про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування кондиціонерів повітря"

Постанова КМУ від  31.05.2017 №380 "Про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування побутових барабанних сушильних машин"

Постанова КМУ від  31.05.2017 № 381 "Про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування пилососів"

Обрати мову