Joomla ,

Прес-служба

Перегляди: 605

Шановні журналісти, наше підприємство відкрите для громадськості та засобів масової інформації. Ми готові надати будь-яку цікаву для Вас інформацію стосовно роботи ДП "Одесастандартметрологія" та перелік надаваних нами послуг.

У розділі фотогалерея Ви знайдете фотографії високої якості, які можете використати з посиланням на наше джерело.

У розділі відео розміщена добірка виступів керівництва та фахівців ДП "Одесастандартметрологія" у ЗМІ, а Прес-центр допоможе Вам ознайомитись з життям Підприємства, починаючи з 2005 року.

Якщо Вас зацікавило наше Підприємство і Ви хочете дізнатися про нього більше, Вас чекає розділ Історія. У ньому ви знайдете результати роботи фахівців Підприємства з міським архівом. Ви дізнаєтеся багато цікавого і пізнавального не лише про історію Підприємства, а і про витоки формування метрологічної служби в Одесі.

Керівництво та фахівці ДП "Одесастандартметрологія" відкриті для нашої з Вами співпраці. Прес-служба Підприємства готова забезпечити вас коментарями професіоналів-метрологів, керівництво Підприємства та начальники відділів завжди з радістю зустрінуться з вами для того, щоб дати інтерв'ю або відповісти на Ваші запитання.

Прес-служба ДП "Одесастандартметрологія" завжди відкрита для співпраці. Чекаємо Ваших питань і побажань.

Контактна інформація Прес-центру

Заступник начальника відділу інформаційного забезпечення та маркетенгових досліджень
Небога Євген Олександрович - (048) 715-00-94
E-mail - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Одеса, вул. Чорноморська, 10, каб. 24

Обрати мову