Строим вместе со stroysam.org. Ремонт своими руками
Joomla ,

Нагородження переможців та лауреатів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» - «Одеська якість»

Перегляди: 548

 17 вересня 2015 р. в конференц-залі готелю «Чорне море» відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Одеська якість».

Конкурс проводиться щорічно під патронатом Одеської облдержадміністрації, організаторами якого є наше підприємство ДП «Одесастандартметрологія». Регіональний етап визначив переможців, які представлятимуть Одеську область на Всеукраїнському етапі конкурсу «100 кращих товарів України».

«Одеська якість» - це шанс для вітчизняних виробників заявити про себе, заслужити довіру споживачів і довести конкурентам, що саме їх продукція найкраща.

Незважаючи на складну економічну та політичну ситуацію в країні, кількість підприємств-учасників конкурсу збільшилася. Цього року в конкурсі «Одеська якість» взяли участь 50 підприємств.

Переможцями конкурсу «Одеська якість» стали:

У номінації «Лідер якості»:

 • ТОВ «Промислово-торгівельна компанія« Шабо »з продукцією -вино ординарне столове сухе червоне каберне «Шабо Класика»;
 • ТОВ «Гідропром»-электронагрівачі «Chaika EWN-80V»«Nova Tec EWN A-80»;
 • ВКФ «Комплект» у розділі-спецодяг;
 • ТОВ «Морське Інженерне Бюро» - проект танкера дедвейтом 7000т за типом «СВЛ Либерти»;
 • ТОВ «Будинок Медицини» -  медичне обслуговування;;
 • ТОВ «Кадоргрупп-готель» -  готельні послуги;
 • ТОВ «АРС» - організація відпочинку та розваг на пляжі «Рів'єра»;;
 • ПП «Фірма Еліпс» -полімерний флакон «МОДО»;

У номінації «Відмінник якості»:

 • ПП «Новатор» - ПП «Новатор» - вода природна питна «Петровирівська», негазована;
 • ТОВ «Медичний центр« Медікап »- обслуговування хворих у стаціонарі;
 • ТОВ «Санте-Алко» -  надання послуг у сфері торгівлі;
 • ТОВ «Центр медицини» - загальна медична практика;
 • ТОВ «Компанія« Стимпекс »- торгівля господарськими та канцелярськими товарами;

У номінації «Смак якості»:

 • АТ «Одеський завод шампанських вин» - шампанське України «Одеса», напівсолодке;
 • ЗАТ «Одесакондитер» - цукерки «Метеорит»;

У номінації «Гордість Одеси»:

 • ТОВ «Блек СІ Хотел ГРУП»  готельні послуги;
 • ТОВ «Телекарт-Прилад» -лічильник електричної енергії «Енергія-9»;;
 • ТОВ «Дотик природи» -  готельні послуги;

У номінації «Товар-новинка» нагороджуються:

 • ТОВ «Телекомунікаційні технології» - світильник світлодіодний для освітлення доріг;
 • ФЛ-П Костіна Галина Фрунівна - десерти «PRANA sweets».

Ми від усього серця вітаємо переможців і лауреатів Конкурсу!

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТЕХНІЧНИХ УМОВ!!!

Згідно п.4.6 СОУ КЗПС 74.9-02568182-002:2014 «Головний фонд технічних умов України та база даних «Технічні умови України». Загальні вимоги», власники технічних умов повинні не рідше одного разу на п’ять років перевіряти опубліковані в ДП «Одесастандартметрологія» ТУ та зміни до них.

У разі недотримання вищевказаної вимоги, такі технічні умови будуть оприлюднені на сайті ДП «Укрметртестстандарт» www.csm.kiev.ua для вилучення з бази даних «Технічні умови України» та Головного фонду технічних умов України.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до відділу стандартизації та нормативного забезпечення ДП «Одесастандартметрологія» або ознайомтесь з офіційним листом

Начальник відділу - Калиновська Вікторія Василівна
тел. (0482) 49-61-79, E-mail: info@sm.od.ua

державне підприємство "Одеський регіональный центр стандартизації, метрології та сертифікації" 
(ДП "Одесастандартметрологія")
 виконує роботи та надає послуги із стандартизації, метрології, сертифікації продукції, послуг та систем управління якістю.

Наш досвід роботи в галузі стандартизації, метрології та оцінки відповідності є гарантом дотримання політики
ДП "Одесастандартметрологія" у сфері якості
, спрямованої на повне задоволення вимог наших замовників, суспільства та надання першокласних послуг.

Власна система управління якістю сертифікована незалежним органом з сертифікації
 ДП "Орган з сертифікації ДП "Крантест" на відповідність ДСТУ ISO 9001 (сертифікат № UA 2.032.07212-12).

Гарантія незалежності, репутація професіоналізму та неупередженості - основні підходи в роботі Центру.

  

НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В ОБЛАСТІ ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ  
• оцінка відповідності продукції вимогам технічних регламентів. Атестат акредитації, виданий Національним агентством з акредитації України на відповідність вимогам ДСТУ EN 45011-2001 (EN 45011: 1998), № 1O052 от 05.03.2014 р.; (Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 579 від 20.05.2014 р., номер призначеного органу з оцінки відповідності UA.TR.046);

•  аудит і сертифікація систем управління на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009 "Системи менеджменту якості. Вимоги (ISO 9001: 2008, IDT)". Атестат акредитації, виданий Національним агентством з акредитації України на відповідність вимогам ISO / IEC 17021: 2011, № 8О028 від 03.06.2014 р.;

• випробування харчових продуктів та харчової сировини, парфумерно-косметичних, миючих засобів та тютюнових виробів, будівельної та промислової продукції. Атестат акредитації, виданий Національним агентством з акредитації України на відповідність вимогам ISO / IEC 17025: 2006, № 2Н425 від 02.06.2014 р.

 

НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В СФЕРІ МЕТРОЛОГІЇ  
• державні приймальні випробування засобів вимірювальної техніки. Свідоцтво про уповноваження (атестацію), видане Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, № ДП 005-2014 від 31.07.2014 р.;

• державні контрольні випробування засобів вимірювальної техніки. Свідоцтво про уповноваження (атестацію), видане Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, № ДК 012-2014 від 31.07.2014 р.;

• повірка (калібрування) засобів вимірювальної техніки. Свідоцтво про уповноваження (атестацію), видане Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, № ПК 014-2014 від 31.07.2014 р.;

• атестація методик виконання вимірювань. Свідоцтво про уповноваження (атестацію), видане Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, № АМ 007-2014 від 31.07.2014 р.;

• вимірювання у сфері та/або поза сферою поширення державного метрологічного нагляду. Свідоцтво про уповноваження (атестацію), видане Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, № В 013-2014 від 31.07.2014 р.

Підприємство має Ліцензію № ОВ 040093, видану Південною державною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання України, на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання, а також з проведення контролю технічних характеристик медичних рентгенівських апаратів.

 

ЧОМУ МИ? 

ДП "Одесастандартметрологія" має сучасні еталони і оснащення, кваліфікований і досвідчений персонал, актуалізований фонд нормативної документації, атестованих аудиторів і повірників, а також численні угоди про співпрацю з компетентними організаціями (Держфлотінспекцією України, Російським Морським Регістром Судноплавства, СЖС, Бюро Верітас, акредитованими в Україні та за кордоном органами з сертифікації, випробувальними лабораторіями тощо). Наше підприємство має філії та структурні підрозділи в містах Ізмаїлі, Котовську та Білгород-Дністровському. 

Обрати мову