Joomla ,

Споживча експертиза

Перегляди: 938

Шановні клієнти, пропонуємо Вашій увазі нову послугу від ДП «Одесастандартметрологія» - «Споживча експертиза»..

Як вам відомо, починаючи з кінця двотисячних, держава в рамках євроінтеграційних процесів прийняла рішення скасувати контроль якості товарів, робіт і послуг, поступово скорочуючи перелік продукції, обов'язкової до сертифікації.

На жаль, далеко не всі вітчизняні виробники опинилися готовими до європейських умов ведення бізнесу, жертвуючи якісними показниками продукції в гонитві за надприбутками. Підсумком цих змін стало істотне збільшення випадків масових отруєнь, летальних випадків в результаті споживання неякісних товарів, наповнення українського ринку дешевим імпортом і фактичне руйнування іміджу «якісного українського продукту».

«Споживча експертиза» - це, насамперед, можливість. Можливість для одеситів перевірити якість того, що вони споживають і довести документально, що придбаний продукт не відповідає заявленій рецептурі, містить шкідливі домішки і непридатний до вживання (якщо це дійсно так).

Наше підприємство орієнтоване на надання соціально значущих послуг, тому ми розробили спеціальну лінійку соціальних цін для населення, згідно з якою випробування на безпеку продукту будуть коштувати всього 30% від їх номінальної вартості. Детальніше про умови проведення експертизи для фізичних осіб..

У свою чергу, для виробників - це можливість підтвердити заявлену якість своєї продукції. Можливість перевірити свою продукцію не на стадії виробництва, а в момент її фактичного попадання до споживача! Ми пропонуємо виробнику перевірити умови транспортування продукції в місці реалізації, умови, в яких зберігається продукт тощо. Також, за бажанням виробника, ми можемо провести комплексне дослідження лінійки продукції в сегменті виробника, представленої на полицях магазинів Одеси та регіону (наприклад, перевірити кілька видів вареної ковбаси, вироблених, нібито, у відповідності з єдиним нормативним документом). Детальніше про умови проведення експертизи для виробників.

У разі замовлення «споживчої експертизи» виробником, продукція буде придбана компетентним співробітником ДП «Одесастандартметрологія» в одній з торгівельних мереж міста. Ми гарантуємо конфіденційність інформації про місце закупівлі товару, а також належні умови транспортування до випробувальної лабораторії.

За результатами проведення експертизи видається експертний висновок, що є офіційним документом, який може бути використаний, у тому числі, в судовому процесі. Крім того, випробування продукції будуть підкріплені документально протоколами випробувань із зазначенням всіх показників, які були отримані протягом лабораторного дослідження.

Ми позиціонуємо послугу «Споживча експертиза» як соціальний проект, метою якого є не отримання прибутку, а інформування одеситів про якість продукції, яку вони споживають, будь-то докторська ковбаса, спортивний костюм, або готельні послуги. Саме тому, після проведення кожного дослідження ми будемо інформувати про його результати найбільшу кількість одеситів:

  • Проведення прес-конференцій з оголошенням результатів дослідження і коментарями професійних фахівців спеціалізованої лабораторії;
  • Здійснення інформаційної розсилки по базі ЗМІ (Одеса / Україна);
  • Розміщення інформації на офіційному сайті ДП «Одесастандартметрологія»;
  • Розміщення інформації на інтернет-майданчику проекту;
  • Подальше сприяння поширенню інформації в мережі.

Ми щиро сподіваємося, що цей Проект допоможе виявити тих виробників Одеського регіону, які віддають перевагу кількості перед якістю і, тим самим дискредитують добре ім'я українського виробника якісного товару!

Детальніше про проект:

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;
  • taranev@@sm.od.ua;
  • Телефоны: 0048 715 00 94, 048 715 00 91.
Обрати мову