ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

Опубликовано: 12 Июнь 2017
Просмотров: 1037

Вимоги стандартів НАТО до систем якості. Інтеграція вимог військових стандартів України в СМЯ підприємства.

СІМІНАР ПРОВОДИТЬСЯ 06-07 липня 2017 р. на базі ДП «Одесастандартметрологія» за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморська 10 (актова зала)

Вартість участі у семінарі 3000 грн. с ПДВ для одного участника. Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком після укладення договору.

Організатор: ТОВ «Телекарт-Прилад» (розробник і виробник засобів зв'язку, управління, телекомунікацій, обробки і передачі інформації для ЗС України) та ДП «Одесастандартметрологія» (найбільший у південному регіоні центр, стандартизації, метрології та сертифікації, який є акредитованим органом оцінки відповідності ).

Тренер семінару: Кравченко Олексій - керівник служби якості ТОВ «Телекарт-Прилад». Литвиненко Тетяна - керівник відділу сертифікації систем менеджменту, аудитор.

Мета семінару: формування розуміння вимог стандартів НАТО при розробці, реалізації і підтримці систем менеджменту якості на підприємствах ОПК України.

Контактні дані

 Кравченко Олексій: тел. 048-711-60-81 Моб. 095-27-46-900 E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Литвиненко Тетяна: тел. 048-2-49-61-95 E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

З питань участі звертайтесь до нас одним із таких способів: тел. 048-715-00-94 E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Контактна особа Наришкіна Ірина т.м. 098-386-34-84

ПЛАН СЕМІНАРУ

1. Вступна частина. Актуальність впровадження стандартів НАТО в Україні. Основи теорії управління.

2. Міжнародні стандарти на системи менеджменту.

3. Поняття якості. Якість продукції та послуг. Характеристики та показники якості продукції. Властивості продукції. Вільні параметри.

4. ISO 9001-2015 та додаткові вимоги НАТО. AQAP-2110.

5. Зовнішня і внутрішнє середовище організації. Зв'язок і вплив середовища на якість продукції. Метрологічна спроможність виявлення факторів середовища.

6. Зацікавлені сторони. GQAR (державний представник забезпечення якості), ПЗ, постачальники, субпідрядні організації, авторський нагляд.

7. Область застосування СМЯ. Продукція військового та цивільного призначення.

8. СМЯ і процеси. Поняття системи і поняття процесу. Відмінність процесу від діяльності. Характеристики процесу і діяльності.

9. Лідерство і прихильність. Інтеграція вимог СМЯ в бізнес-процеси організації. Орієнтація на споживача.

10. Політика якості. Політика якості і середовище організації. Формальна і реальна політика якості. Різні форми політики якості для розуміння зацікавленими сторонами.

11. Функції, відповідальність і повноваження. Визначення представника вищого керівництва в системі GQA (державного забезпечення якості).

12. Управління ризиками та можливостями. Визначення ризику. Зв'язок ризику з цілями якості. Зв'язок ризику з факторами середовища. ISO 31000-2017. План управління ризиком для контракту. Управління ризиками в СМЯ за напрямами: контроль, випробування, калібрування, робочі інструкції, зупинка виробництва.

13. Цілі за якістю. Вимоги до якості. Цільові показники якості. Якісні та кількісні показники. Вимірність цілей за якістю. Вимірювання і оцінка цілей за якістю. Планування досягнення цілей за якістю. SMART цілі.

14. Ресурси. Зв'язок цілей за якістю і ресурсів. Необхідні і вільні ресурси. Персонал. Інфраструктура. Робоче середовище.

15. Ресурси для моніторингу та вимірювань. ISO 10012: 2003. Система менеджменту вимірювань. Повідомлення GQAR про вимірювання несправними ЗВТ.

16. Знання організації. Компетентність. Обізнаність. Обізнаність своєї ролі у реалізації плану якості.

17. Документована інформація. Зв'язок документованої інформації з ризиками. Доступ до документованої інформації, яка відноситься до контракту GQAR.

18. Операційна діяльність. Планування діяльності. Ідея. Планування розробки і виробництва. Планування випуску серійної продукції.

19. Плани якості. Обов'язкові вимоги контрактів (матриця узгоджених умов). AQAP 2105. ISO 10005.

20. Управління конфігурацією. План управління конфігурацією. ACMP 2100. ISO 10007: 2017.

21. Вимоги до продукції. Зв'язок з споживачем. Зв'язок з приводу нових продуктів. Відгуки про продукцію. Зв'язок з GQAR. Участь в зборах GQAR. Відповідальний за зв'язки з GQAR.

22. Визначення вимог до продукції і послуг. Критичні характеристики. Вимоги до нової продукції. Вимоги до серійної продукції.

23. Аналіз вимог до продукції. Законодавчі та правові вимоги.

24. Проектування і розробка продукції. Проектування одиничної продукції. Проектування серійної продукції.

25. Планування проектування та розроблення. Вхідні і вихідні дані.

26. Управління надійністю. IEC 60300-1. ADMP стандарти НАТО.

27. Засоби управління проектуванням і розробкою. Верифікація та валідація з метою демонстрації виконання вимог контракту.

28. Зміни проектування і розробки. Модернізація і модифікація серійної продукції. Типові випробування.

29. Управління зовнішніми постачальниками. Вхідний контроль. Оцінка постачальників. Первинна оцінка та оперативна оцінка постачальника. Постачальники для одиничної і серійної продукції.

30. Виробництво продукції та послуг. Керування виробництвом. Досягнення цілей за якістю. Збереження продукції. Діяльність після поставки.

31. Управління невідповідною продукцією.

32. Оцінка вимірного результату. Оцінка якості продукції та досягнення цілей за якістю. Аналіз результативності СМЯ. Рівень браку.

33. Задоволеність споживачів. GQAR.

34. Внутрішні аудити. Участь в аудитах GQAR.

35. Оцінка ситуації з боку вищого керівництва. Надання даних оцінки GQAR. Розвиток, вдосконалення мережі та адаптація. Невідповідності та коригувальні дії. Повторювані дії щодо поліпшення, адекватності, придатності.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.