Одеська якість 2017

Опубликовано: 12 Июнь 2017
Просмотров: 1186

22.05.2017 стартував конкурс якості товарів, робіт, послуг "Одеська якість-2017"

Оцінювати якість товарів, робіт, послуг буде конкурсна комісія, до складу якої увійдуть провідні фахівці Одеської обласної державної адміністрації, територіального відділення Антимонопольного Комітету в Одеській області, Одеської міської ради, торгівельно-промислової палати, Держпродспоживслужби та інших фахових установ. В рамках конкурсу «Одеська якість-2017» будуть визначені найкращі підприємства Одеського регіону, 

які акцентують увагу на якості продукції та послуг задля задоволення потреб споживачів.

У 2017 році продукція та послуги конкурсантів поділятимуться на такі категорії:

• продукція(продовольчі товари, промислові товари для населення)

• товари виробничо-технічного призначення

• вироби народних художніх промислів

• роботи та послуги.

Для Вашого підприємства цей Конкурс є можливістю гідно представити свою якісну продукцію споживачам.

Довідки та консультації щодо участі у Конкурсі Ви можете отримати за телефоном: (048) 715-00-91, (048) 715-00-94 або за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморська, 10, каб.24, 31, та на сайті підприємства-організатора: sm.od.ua, e-mail – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

За результатами конкурсу відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів, яка запланована на грудень 2017р. Результати Конкурсу всебічно висвітлюватимуться регіональними ЗМІ.

 

ПОДВЕДЕНЫ ИТОГИ КОНКУРСА «ОДЕССКОЕ КАЧЕСТВО» - 2016

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.