Новий міжнародний стандарт на випробування пластмас

Опубликовано: 20 Сентябрь 2017
Просмотров: 780

Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 5659-2:2017 «Пластмаси. Утворення диму. Частина 2. Визначення оптичної щільності при випробуванні в одній камері».

Стандарт ISO 5659-2:2017 визначає метод вимірювання утворення диму з відкритою поверхні зразків матеріалів або композитів. Він застосовується до зразків, які мають по суті плоску поверхню і не перевищують 25 мм по товщині при розміщенні в горизонтальному положенні і піддаються зазначеним рівням теплового випромінювання в закритій шафі з застосуванням або без застосування контрольного полум'я. Цей метод випробувань застосовується до всіх пластмас.

Передбачається, що значення оптичної щільності, одержані протягом даного випробування, повинні бути конкретними для зразка або монтажного матеріалу за формою та товщиною, і не повинні розглядатися як невід'ємні основні властивості.

Випробування призначене, в першу чергу, для використання під час проведення досліджень і розроблення техніки пожежної безпеки для будівель, поїздів, кораблів тощо, а не за основу для оцінки будівельних норм та інших цілей. Не передбачено ніяких підстав для прогнозування щільності диму, який може бути утворений матеріалами при впливі тепла і полум'я під іншими (фактичними) умовами впливу. Ця процедура випробування виключає вплив подразників на очі.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.