Семинар HACCP в Одессе

Підсумки семінарів

Опубликовано: 31 Октябрь 2017
Просмотров: 655

     В рамках просвітницької роботи та з ціллю обміну досвідом, 12-13 жовтня ц.р. на базі ГП " Одесастандартметрологія" успішно пройшли 2 семінари.

     Тема одного з семінарів "Впровадження системи управління якістю згідно ДСТУ ISO 9001:2015. Внутрішній аудит у відповідності з ДСТУ ISO 19011:2012".

     Тема другого семінару "Впровадження системи менеджменту безпечністю харчових продуктів згідно ISO 22000. Внутрішній аудит у відповідності з ДСТУ ISO 19011:2012".

     У семінарах взяли участь фахівці провідних підприємств Одеського регіону.

     Провела семінар керівник відділу сертифікації систем менеджменту якості, аудитор - Литвиненко Тетяна Валеріївна.

    У рамках семінарів були розглянуті основні етапи розробки і впровадження систем менеджменту з урахуванням специфіки та роду діяльності підприємств. Учасники отримали практичні навички реалізації вимог Систем.

    Творча, ділова і, в той же час, доброзичлива обстановка дозволила не лише отримати практичні навички, але й познайомитися представникам різних підприємств, що дозволить надалі обмінюватися досвідом, консультуватися з різних питань, успішно впроваджувати системи на своїх підприємствах.

    Приємно відзначити, що за останній час інтерес фахівців до вказаних семінарів зростає.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.