В Україні запрацював офіційний портал програми ЄС з підтримки бізнесу

Опубликовано: 23 Ноябрь 2017
Просмотров: 527

Мінекономрозвитку запустило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні (COSME).

Програма COSME - це набір тематичних підпрограм, реалізація яких покликана:

Вирішити проблеми в сфері малого і середнього підприємництва, які пов'язані з доступом до фінансування, виходом на нові ринки та вдосконаленням внутрішніх бізнес-процесів;

Вдосконалити пріоритетні сфери національної економіки: IT-сфера, туризм, галузі промисловісті.

Можливості програми:

- Полегшення виходу малого і середнього бізнесу на зовнішні ринки:

Участь у програмі COSME дає можливість українському бізнесу здійснити вихід на зовнішні ринки країн ЄС та інших країн-учасниць програми, реалізувати власні товари та послуги, або придбати їх у іноземних компаній, знайти партнерів та контрагентів.

- Формування культури ведення бізнесу:

Беручи участь у програмі COSME, український бізнес та інші організації можуть отримати доступ до участі в тематичних тренінгах, семінарах та конференціях від іноземних компаній чи інших учасників, що дозволить вдосконалити виробничі процеси компанії та способи її виходу на зовнішні ринки, дасть поштовх до модернізації управління компанією відповідно до кращих світових практик.

- Зростання конкурентоспроможності:

Для органів державної влади, профспілок, бізнес-асоціацій, громадських організацій та кластерів участь у програмі COSME дозволяє отримати грантову допомогу для реалізації напрямів програми, спрямованих на покращення регуляторного середовища малого і середнього бізнесу, скасування застарілих і неефективних регуляторних актів та бар'єрів тощо.

Програма COSME >>>

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.