Визначені переможці конкурсу «Одеська якість» - 2017

Опубликовано: 07 Декабрь 2017
Просмотров: 558

6 грудня 2017 відбулося засідання конкурсної комісії з підбиття підсумків конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «ОДЕСЬКА ЯКІСТЬ» 2017.

Компетентна конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники Одеської обласної державної адміністрації, територіального відділення Антимонопольного Комітету в Одеській області, Одеської міської ради, торгівельно-промислової палати, Держпродспоживслужби, ДП «Одесастандартметрологія» визначила переможців конкурсу за чотирма категоріями:

  • продовольчі товари;
  •  промислові товари для населення;
  •  товари виробничо-технічного призначення;
  •  роботи та послуги.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 21 грудня 2017 року о 12-00 у приміщенні Армянського Культурного Центру за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато, 5/4.

Увазі відвідувачів буде представлена виставка кращих товарів та послуг Одеського регіону (початок роботи з 11-30).

Запрошуємо конкурсантів, гостів та всіх бажаючих прийняти участь у церемонії нагородження переможців та відвідати виставку.

 

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.