Про перспективи співпраці з білоруськими виробниками

Опубликовано: 19 Январь 2018
Просмотров: 354

Заступник генерального директора ДП «Одесастандартметрологія» Шакаль Володимир Федорович, на запрошення керівництва ВАТ "Світанак",взяв участь в розширеній нараді представників підприємств-виробників продукції білоруської легкої промисловості, що проходив в м.Жодіно, Республіка Білорусь.

На нараді також були присутні керівники таких великих виробників Білорусії, як ВАТ «Світанак», концерну «Беллегпром» і багато інших.

В основному обговорювалися питання можливого імпорту білоруських товарів на український ринок, зокрема в Одеський регіон. Розглядалися питання якості продукції білоруської легкої промисловості, оцінки її відповідності вимогам державних стандартів України.

Шакаль В.Ф. подякував за запрошення взяти участь в цьому представницькому форумі і запевнив, що ДП «Одесастандартметрогія» зі свого боку візьме на себе весь спектр послуг в оформленні документів з оцінки відповідності якості  білоруських товарів, що поставляються на український ринок.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.