Стандарт ISO 45001 в галузі охорони праці та техніки безпеки

Опубликовано: 02 Февраль 2018
Просмотров: 988

Затверджено до видання новий міжнародний стандарт ISO 45001 «Системи управління охороною здоров'я та безпекою праці. Вимоги», запровадження якого дозволить підприємствам розробити всеохоплюючу політику в галузі охорони праці та техніки безпеки, що істотно знизить кількість виробничих травм та лікарняних відпусків.

Розробники стандарту ISO 45001 базувалися на директивах Міжнародної організації праці, вимогах інших міжнародних стандартів та впровадили підхід структури високого рівня, відповідно до якого можлива інтеграція нової системи з іншими системами управління, такими як ISO 9001 та ISO 14001. В свою чергу стандарт ISO 45001 замінює однойменний стандарт OHSAS 18001.

Використання стандарту ISO 45001 дозволить підприємствам:

  • впровадити кращі світові практики та підвищити культуру охорони праці в організації;
  • зменшити кількість нещасних випадків та захворюваності співробітників, що в свою чергу зменшить витрати та простої, обумовлені аваріями;
  • покращити інтеграцію з іншими стандартизованими системами управління;
  • пройти сертифікацію та підвищити конкурентоспроможність підприємства.

Видання стандарту ISO 45001 «Системи управління охороною здоров'я та безпекою праці. Вимоги» планується у березні 2018 року.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.