Новий стандарт ISO встановлює графічні символи для наземного обладнання з обслуговування літальних апаратів

Опубликовано: 05 Март 2018
Просмотров: 246

Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 11532:2018 «Наземне обладнання для обслуговування літальних апаратів. Графічні символи», який встановлює загальні графічні символи для використання на всіх типах наземного допоміжного обладнання літальних апаратів.

Документ зацікавить тих, хто має справу з таким обладнанням, наприклад, для авіакомпаній, відділів перонного обслуговування, адміністрації аеропорту, виробників тощо для полегшення швидкої і точної ідентифікації елементів управління, індикаторів і та інших відмінних обладнаня.

Стандарт ISO 11532:2018 також визначає термінологію для елементів управління та індикаторів для наземного допоміжного обладнання повітряних суден і для усунення мовних проблем.

Графічні символи, визначені стандартом ISO 11532:2018 «Наземне обладнання для обслуговування літальних апаратів. Графічні символи» призначені для розміщення на всьому новому обладнанні і, наскільки це можливо, модифікованому існуючому обладнанні.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.