Опубліковано новий міжнародний стандарт на випробування властивості шкіри

Опубликовано: 27 Апрель 2018
Просмотров: 172

Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 4098:2018 «Шкіра. Хімічні випробування. Визначення водорозчинних речовин, водорозчинних неорганічних речовин і водорозчинних органічних речовин».

Новий документ описує метод визначення водорозчинних речовин, водорозчинних неорганічних речовин і водорозчинних органічних речовин. Він може застосовуватися для будь-яких типів шкіри. Результат, отриманий за допомогою цього аналізу, залежить від таких факторів, як: ступінь шліфування, температура екстракції, період екстракції, співвідношення шкіри до води.

Для отримання порівнянних результатів необхідно, щоб умови випробувань були точно відтворені.

У всіх випадках, будь-які солі амонію в фільтраті включені як частини водорозчинних речовин і потім розкладаються при прожарюванні. Таким чином, вони сприяють отриманню результату для водорозчинних органічних речовин.

Концентрація солей амонію може бути визначена в фільтраті окремо, якщо це необхідно.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.