Семинар HACCP в Одессе

Стандарти ЄС і розвиток економіки: в Одесі проходив міжнародний форум

Опубликовано: 13 Июль 2018
Просмотров: 666

Перший віце-прем'єр-міністр  - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів відвідав Одесу і область з робочим візитом.

Спільно з головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим він взяв участь у Міжнародному форумі з питань технічного регулювання, відвідав ряд підприємств. Також на зустрічі були присутні голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський і заступник Одеської обласної ради Юрій Дімчогло.

12 липня 2018 р. у Одесі за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі України проводився Міжнародний форум з питань технічного регулювання «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації». Захід зібрав понад 300 учасників: міжнародних експертів, представників державних підприємств, установ, організацій, бізнес-структур, асоціацій тощо.

Міжнародний форум пройшов на базі одного з привабливіших готелів міста Одеса Maristella Marine Residence.

Форум був організований  керівництвом і співробітниками ДП «Одесастандартметрологія».

Проведення форуму висвітлювали багато провідних засобів масової інформації країни і одеського регіону(дивіться тут)

 

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.