Нові стандарти ISO для визначення наявності вітамінів в дитячому харчуванні

Опубликовано: 30 Июль 2018
Просмотров: 182

Дитяче харчування є одним з жорстко регульованих продуктів. Перед виходом на ринок суміші для штучного вигодовування і спеціальних медичних цілей ретельно перевіряються, щоб гарантувати безпеку і корисність.

Важлива роль відводиться маркуванню продукції. Для нанесення правильного маркування із зазначенням складу, виробники дотримуються відповідних національних правил та міжнародних стандартів, наприклад, Codex Alimentarius.

В даний час Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опублікувала два стандарти, заснованих на положеннях Codex Alimentarius: ISO 20635:2018 "Дитяче харчування та харчування для дорослих. Визначення вітаміну С при використанні (ультра) високоефективної рідинної хроматографії з виявлення по ультрафіолетового випромінювання" та ISO 20636:2018 "Дитяче харчування та харчування для дорослих. Визначення вітаміну D за допомогою рідинної хромато-мас-спектрометрії ".

Документи були розроблені робочою групою РГ 14 "Вітаміни, каротиноїди та інші поживні речовини" при технічному комітеті ISO/TC 34 "Продукти харчування".

Стандарти будуть використовуватися регулюючими органами і комерційними лабораторіями, а також виробниками дитячих поживних сумішей і молочних продуктів. Їх впровадження допоможе забезпечити безпеку і якість продуктів для споживачів, а також полегшить торгівлю такими сертифікованими виробами на світовому ринку.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.