Уряд вніс відповідні зміни до Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки

Опубликовано: 09 Октябрь 2018
Просмотров: 294

Кабінет міністрів розширив перелік технічних засобів, якими планується облаштувати дороги для контролю швидкості та інших порушень ПДР.

За її інформацією, йдеться про засоби визначення просторово-часових координат транспортних засобів та засобів фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Це рішення Кабміну вносить відповідні зміни до Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, а також переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці.

Як розповіли в уряді, дотепер контроль безпеки дорожнього руху здійснювався виключно за допомогою засобів дистанційного вимірювання швидкості руху автомобілів, таких як TruCAM або "Візир".

Там очікують, що запровадження нових систем підвищить якість контролю за дотриманням правил дорожнього руху.

Крім того, зазначають у прес-службі, задіяння новітніх технологій на дорогах матиме позитивний економічний вплив на національних виробників, які такі технології виготовляють.

Як повідомлялося, під Києвом запрацювала система відеоспостереження з розпізнаванням номерів авто, яка складається з 46 відеокамер.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.