Семинар HACCP в Одессе

Оновлений стандарт ISO покращить якість цифрових фотографій

Опубликовано: 28 Март 2019
Просмотров: 358

Сьогдні, у час цифрової епохи нові технології зробили процес створення фотографій в рази більше простим, швидким і дешевим. Забезпечувати найкращу якість фотографічного зображення, незалежно від погодних та інших умов, розробникам і виробникам подібних гаджетів допомагають міжнародні стандарти, одним з яких є нещодавно опублікований документ Міжнародної організації зі стандартизації (ISO) – ISO 12232:2019 "Фотографія. Цифрові фотоапарати. Визначення експозиційного індексу, значення чутливості ISO, стандартної вихідної чутливості і рекомендованого експозиційного індексу".

Стандарт був розроблений фахівцями технічного комітету ISO/TC 42 «Фотографія», участь у його розробці брали галузеві експерти з таких відомих компаній у сфері фотоіндустрії, як Apple, Canon, Google, Nikon, Olympus і Sony. Цей документ використовується для установки коректної експозиції камери під час зйомці або вручну, або автоматично, а також для запису експозиції камери у вигляді метаданих в файлах зображень практично всіх існуючих смартфонів і цифрових фотокамер.

Він забезпечує стандартний метод порівняння фотографічної світлочутливості різних цифрових камер і камер смартфонів. Таким чином, стандарт не тільки дозволяє споживачам приймати більш обґрунтовані рішення щодо придбання того чи іншого продукту, але й допомагає різним продуктам безперешкодно працювати в зв'язці один з одним за рахунок взаємосумісності.

Документ також дозволяє виробникам обладнання та програм для цифрової обробки зображень впроваджувати в свої продукти технології, які відповідають міжнародним узгодженим специфікаціям.

Переглянута версія стандарту ISO 12232, пропонує розширений перелік характеристик і описує більш високі значення ключових параметрів. Це важливо, оскільки фотокамери стають з кожним роком все більш чутливими - багато таких пристрої споживчого класу можуть тепер знімати високоякісні фотографії при дуже слабкому освітленні. Документ ISO 12232:2019 також спрощує і роз'яснює деякі процеси і математичні функції, які використовуються для визначення повідомляються значень охоплюються стандартом параметрів.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.